O nas

AGENCJA OCHRONY INSEL to pasja i profesjonalizm działań na rynku ochrony osób i mienia. Z powodzeniem funkcjonujemy od 1989 roku, odnotowując ciągły wzrost zainteresowania naszymi usługami. Jesteśmy firmą opartą na wieloletnim doświadczeniu, a wiedza zdobyta przez te lata pozawala nam zapewnić państwu komfort użytkowania naszych systemów, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jak działamy?

Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, realizując ustalenia z Klientem, reagując jednocześnie na potrzeby pojawiające się w trakcie realizacji kontraktu. Proponowany przez nas System Sygnalizacji Włamania i napadu, gwarantuje optymalizację procesów ochronnych, podnosząc poziom bezpieczeństwa naszych Klientów.

Dzięki ponad 20 – letniemu doświadczeniu na rynku usług ochrony , profesjonalnie podchodzimy do wykonywanej przez nas pracy. Mamy świadomość i wiedzę o tym co jest najważniejsze w prowadzeniu działań ochronnych potwierdzone licznymi kwalifikacjami, certyfikatami, koncesjami oraz autoryzacjami .

Dysponujemy własną siecią radiową w wydzielonych pasmach(tj.Policja,SG,Pogotowie), pojazdami przystosowanymi do transportu pieniędzy, pojazdami terenowymi oraz innym niezbędnym sprzętem i wyposażeniem do świadczenia naszych usług.

Dbamy o dobre relacje w biznesie, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Posiadamy polisę ubezpieczeniową na sumę 200 000,00 PLN

Działamy na podstawie koncesji MSWiA nr L-0258/03

Zapraszamy do grona zadowolonych Klientów!

Zakres świadczonych usług:

  • Ochrona stacjonarna obiektów,
  • Projektowanie i instalacja systemów:
       
   - sygnalizacji włamania (SSWiN),
       - telewizji przemysłowej (CCTV),
       - przeciwpożarowych (P.POŻ),
       - kontroli dostępu,
       - kontroli obchodów, rejestracji czasu pracy,
       - Telewizji DVB-T oraz SAT
       - Automatyko budynkowej
  • Konserwacja zainstalowanych systemów,
  • Monitorowania pojazdów GPS,
  • Transport i inkaso wartości pieniężnych,
  • Monitorowanie obiektów,
  • Grupy interwencyjne.